Hakkımızda

ALFİL YAPI MALZEMELERİ MADENCİLİK MAKİNA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 2005 yılında Trabzon'da kuruldu ve kısa bir süre içerisinde bölgede ve uluslararası arenada yapı kimyasalları sektörünün aranan markalarından biri oldu.

Sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi iş ortağı olarak gördüğü bayi ve müşterileri ile paylaşmayı ve birlikte büyümeyi ilke edindi.

Ar-Ge ve Kalite Kontrol çalışmaları ile sürekli büyümekte olan ALFİLL Markası; Mantolama ve Cephe sistemleri, su yalıtım sistemleri, zemin sistemleri, onarım ve güçlendirme ürünleri, harç katkıları, yapıştırıcılar, derz dolguları, natürel ürünler, alçılar, membranlar ve diğer ürün gurupları ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Bu ürünler; kalitesi, fiyat avantajı, kolay kullanımı, enerji  ve iş gücü tasarrufu ve çevre dostu oluşu ile ön plana çıkmaktadır.

Ayrıca ürün kalitesini yakından ilgilendiren tüm hammaddeler ve üretilen ürünler  laboratuvarlarımızda gerekli kontrollerden geçirildikten sonra piyasaya sunulmaktadır.

 

TSE, TSEK gibi kalite belgelerine, mantolama sistem belgesine ve yurtdışı pazarlarında talep edilen diğer kalite belgelerine de sahip olan ALFİLL, marka değerini arttırmak adına sürekli olarak yurtiçi ve yurtdışı fuarlarına katılmakta ve çeşitli eğitimler organize etmektedir.

Böylece ALFİLL, artan kapasitesi ve yenilenen vizyonuyla yurtiçi ve yurtdışı bayilerine daha iyi hizmet  verebilmek adına yapı sektöründe uzman kadrosu ve kaliteli ürün yelpazesiyle temelden çatıya kadar doğru ve ekonomik çözümler sunmaya devam etmektedir.  

ALFİL YAPI MALZEMELERİ MADENCİLİK MAKİNA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Merkez Ofis: Tel: + (90) 462 224 12 39 Fax: + (90) 462 229 53 00
Fabrika : Tel: + (90) 462 711 43 19 Fax:+ (90) 462 711 43 22
   E-mail: alfill@alfill.com.tr  Powered By   
Anasayfa Firmamız Ürünlerimiz Belgelerimiz Referanslar İletişim Türkçe English French Russian Arabic